ul. Promyka 3/1, 01-604 Warszawa
+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

Warsztaty rozwojowe i wyjazdy

„Najważniejszą przyczyną wyznaczania sobie celów jest to, że ich realizacja zmieni także ciebie. A to w jaki sposób Ty się zmieniasz, będzie nawet ważniejsze niż sama realizacja celu. Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.”       

Jim Rohn

WARSZTATY ROZWOJOWE

Wspieranie rozwoju dorosłych podczas pracy na warsztatach dotyczy przede wszystkim poznawania siebie, odkrywania swoich zdolności, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, komunikacji ze sobą i innymi. Prowadzę warsztaty tematyczne otwarte jak również podejmuję współpracę z firmami, dla których ważna jest tematyka work – life balance oraz temat emocji w biznesie. Wszystkie projekty dopasowuję indywidualnie do potrzeb. Poniżej zobaczysz warsztaty otwarte, na które możesz się zapisać. Aktualny kalendarz wydarzeń znajdziesz na moim profilu na Facebooku w zakładce „Wydarzenia”.

  • WARSZTATY „PSYCHOBIOLOGIA W PRAKTYCE”

„Psychobiologia w praktyce” to dwudniowe, weekendowe warsztaty, bardzo praktyczne. Warsztaty dedykowane są każdemu, komu bliskie jest holistyczne podejście do rozwoju i pracy nad sobą. Łączymy ze sobą biologię, umysł i pracę duchową. Pracujemy nad zależnościami jakie występują między emocjami a pojawiającymi się schorzeniami, uczymy się czytać informacje płynące z ciała.

INWESTYCJA

Koszt udziału w warsztatach: 350 zł / os.

  • WARSZTATY USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH „TEMAT DOWOLNY”

Warsztaty dedykowane są zarówno kobietom jak i mężczyznom. Pracujemy w obszarach zdrowia, relacji, pracy, finansów, pasji. Pracujemy metodą cichych ustawień systemowych B. Hellingera.

INWESTYCJA

Koszt udziału w warsztatach w Warszawie: 350 zł z ustawieniem własnym
Koszt udziału w warsztatach pod Warszawą: 400 zł z ustawieniem własnym

WYJAZDY

Organizuję kilkudniowe wyjazdy w różne ciekawe miejsca w Polsce. To okazja do ruchu, wyciszenia się, spędzenia czasu z ciekawymi ludźmi. Skład nigdy nie jest przypadkowy.

SLOW CAMP ROZWÓJ I RUCH – SLOW WEEKEND – Zajrzyj na mój profil na facebook tam znajdziesz aktualne wydarzenia

Zapraszam na przedłużony weekend 9-12.09.2021. Tym razem jedziemy na Mazury do Witramowa. Podczas wyjazdu będziemy ćwiczyć Pilates. Poprowadzę dla Was również relaksację połączoną z medytacją. W trakcie pobytu mam dla Was kilka niespodzianek. Wszystkie szczegóły i plan znajdziesz tutaj: Link do wydarzenia

Inwestycja: 1280 zł

Termin: 9-12.09.2021

Ilość wykupionych miejsc: 5/10