+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

Warsztaty rozwojowe i wyjazdy

„Najważniejszą przyczyną wyznaczania sobie celów jest to, że ich realizacja zmieni także ciebie. A to w jaki sposób Ty się zmieniasz, będzie nawet ważniejsze niż sama realizacja celu. Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.” Jim Rohn


WARSZTATY STACJONARNE

Wspieranie rozwoju dorosłych podczas pracy na warsztatach dotyczy przede wszystkim poznawania siebie, odkrywania swoich zdolności, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, komunikacji ze sobą i innymi. Prowadzę warsztaty tematyczne otwarte jak również podejmuję współpracę z firmami, dla których ważna jest tematyka work – life balance oraz temat emocji w biznesie. Wszystkie projekty dopasowuję indywidualnie do potrzeb. Poniżej zobaczysz warsztaty otwarte, na które możesz się zapisać. Aktualny kalendarz wydarzeń znajdziesz na moim profilu na Facebooku w zakładce „WYDARZENIA”.

  • WARSZTATY „PSYCHOBIOLOGIA W PRAKTYCE”

„Psychobiologia w praktyce” to dwudniowe, weekendowe warsztaty, bardzo praktyczne. Warsztaty dedykowane są każdemu, komu bliskie jest holistyczne podejście do rozwoju i pracy nad sobą. Łączymy ze sobą biologię, umysł i pracę duchową. Pracujemy nad zależnościami jakie występują między emocjami a pojawiającymi się schorzeniami, uczymy się czytać informacje płynące z ciała.

Inwestycja

Udział w warsztatach: 600 zł / os.


WYJAZDY

Organizuję kilkudniowe wyjazdy w różne ciekawe miejsca w Polsce. To okazja do ruchu, wyciszenia się, spędzenia czasu z ciekawymi ludźmi. Skład nigdy nie jest przypadkowy.

SLOW CAMP ROZWÓJ I RUCH – SLOW WEEKEND – Zajrzyj na mój profil na Facebook tam znajdziesz aktualne wydarzenia