Warsztaty rozwojowe i wyjazdy

Otwarte warsztaty rozwojowe oraz rozwiązania dla biznesu

Wspieranie rozwoju dorosłych podczas pracy na warsztatach rozwojowych dotyczy przede wszystkim poznawania siebie, odkrywania swoich zdolności, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, komunikacji ze sobą i innymi.

„Najważniejszą przyczyną wyznaczania sobie celów jest to, że ich realizacja zmieni także ciebie. A to w jaki sposób Ty się zmieniasz, będzie nawet ważniejsze niż sama realizacja celu. Najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz – ale to w jaki sposób zdobywanie tego – zmieniło i zbudowało ciebie.” 
Jim Rohn

Warsztaty stacjonarne

Prowadzę otwarte warsztaty tematyczne jak również podejmuję współpracę z firmami, dla których ważna jest tematyka work – life balance oraz temat emocji w biznesie. Wszystkie projekty dopasowuję indywidualnie do potrzeb. Poniżej zobaczysz warsztaty otwarte, na które możesz się zapisać.

Warsztaty wyjazdowe

Organizuję kilkudniowe wyjazdy typu Slow Camp w różne ciekawe miejsca w Polsce. Tematyka warsztatów jest dopasowana do potrzeb grupy. To również doskonała okazja do ruchu, wyciszenia się i poznania wielu ciekawych osób.

Warsztaty „Psychobiologia w praktyce”

„Psychobiologia w praktyce” to dwudniowe, weekendowe warsztaty, bardzo praktyczne. Warsztaty dedykowane są każdemu, komu bliskie jest holistyczne podejście do rozwoju i pracy nad sobą. Łączymy ze sobą biologię, umysł i pracę duchową. Pracujemy nad zależnościami jakie występują między emocjami a pojawiającymi się schorzeniami, uczymy się czytać informacje płynące z ciała.

Warsztaty „Stań się tym, kim jesteś”

„Stań się tym, kim jesteś” to jednodniowe warsztaty grupowe  oparte o pracę systemową, podczas których każdy uczestnik pracuje nad ważnym dla siebie tematem, wpływającym na jakość jego życia.

Inwestycja:

Udział w warsztatach „Psychobiologia w praktyce”:

  • 600 zł / osoba

Udział w warsztatach „Stań się tym, kim jesteś”:

  • 450 zł / osoba

Udział w pozostałych warsztatach – zobacz aktualny kalendarz wydarzeń:

Aktualny kalendarz wydarzeń znajdziesz na moim profilu na:
Facebooku w zakładce „WYDARZENIA”.

Zajrzyj na mój profil na Facebook tam znajdziesz aktualne wydarzenia

Umów się na konsultację:

Zadzwoń:
Napisz e-mail:
Przejdź do formularza:
Scroll to Top