Coaching i mentoring młodzieży

Coaching i mentoring dla młodzieży

Spotkania rozwojowe skierowane do młodzieży w celu wsparcia w rozwoju osobistym, w bieżących wyzwaniach to właśnie coaching i mentoring młodzieży. Nasze sesje są specjalnie zaprojektowane, aby wspierać młodzież w odkrywaniu ich pasji, umiejętności i celów życiowych.

Coaching młodzieży

Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że posiadam umiejętność nawiązania autentycznego kontaktu z dziećmi i nastolatkami. To powoduje, że bardzo szybko potrafię zbudować z nimi relacje oparte na zaufaniu, szacunku i … poczuciu humoru!

Wszystkiego uczę się właśnie od nich. One są dla mnie lustrem. Poznaję je wchodząc w ich świat. Dzięki temu tworzy się między nami bardzo dobra energia do współpracy.

Sesje prowadzone są stacjonarnie w Warszawie lub online.

Dla kogo jest mentoring młodzieży?

Mentoring młodzieży jest dedykowany dla młodych osób, które poszukują wsparcia w rozwoju osobistym, edukacyjnym i zawodowym. Program ten jest szczególnie cenny dla uczniów szkół średnich, studentów oraz młodych dorosłych, którzy stoją przed wyborami dotyczącymi swojej przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Rozwój osobisty i samowiedza

Skupiamy się na budowaniu poczucia własnej wartości, rozpoznawaniu i wyrażaniu emocji, oraz rozwijaniu odpowiedzialności. Te umiejętności są kluczowe dla zdrowego obrazu siebie i efektywnego zarządzania życiem.

Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Pracujemy nad komunikacją werbalną i niewerbalną, uważnym słuchaniem oraz asertywnością. Rozwijanie tych umiejętności pozwala na budowanie zdrowych, wzajemnych relacji.

Zarządzanie wyzwaniami

Oferujemy strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach, koncentrując się na efektywnym przeciwdziałaniu stresowi i zarządzaniu wyzwaniami życiowymi, co jest niezbędne do osobistego rozwoju.

Jak przebiegają sesje coachingu dla młodzieży?

Jak wygląda współpraca

Zazwyczaj zaczynam od konsultacji, na którą zapraszam rodziców. Konsultacje rodzicielskie to spotkania podczas których przyglądamy się Twoim/Waszym relacjom z dzieckiem. Spotkania trwają od 60 do 80 minut i odbywają się stacjonarnie w Centrum Warszawy lub online. W zakresie konsultacji znajduje się: omówienie bieżących wyzwań, budowanie świadomej relacji z dzieckiem, poprawa jakości w komunikowaniu się z dzieckiem, zrozumienie zachowań i postaw dziecka, zrozumienie swoich zachowań w stosunku do dziecka.

Na drugie spotkanie zapraszam nastolatka. Spotkanie ma również formę konsultacji. Sprawdzamy oboje gotowość i chęć do wspólnej pracy. Opowiadam również o tym, jak ja pracuję. Ustalamy cele na kolejne sesje. Ustalamy pracę najczęściej na 6 -10 spotkań (coachingowo – psychoedukacyjnych) zaplanowanych co tydzień lub co dwa tygodnie, z możliwością kontynuowania. Tematy wokół których się poruszamy: budowanie i wzmacnianie poczucia własnej wartości, poczucie wpływu i odpowiedzialności, kontakt ze swoimi emocjami i umiejętność radzenia sobie z nimi, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, komunikowanie się ze sobą i z innymi, uważne słuchanie, wzmacnianie asertywnych postaw.

Umów się na wizytę

Rozpocznij swoją podróż do głębszego zrozumienia siebie i realizacji swoich celów ze mną. W moim podejściu do coachingu skupiam się na tworzeniu przestrzeni, w której możesz swobodnie odkrywać swoje myśli i uczucia, a następnie transformować je w konkretne, pozytywne działania prowadzące do rzeczywistej zmiany.

Konsultacja wstępna dla rodziców przed rozpoczęciem coachingu młodzieżowego

Pierwsze spotkanie jest przeznaczone dla rodziców. Podczas spotkania zbieram wywiad. W trakcie procesu coachingowego, w zależności od potrzeb proponuję również sesje podsumowujące.

Trwa 60-80 minut

Indywidualna sesja młodzieżowa

To spotkania rozwojowe skierowane do młodzieży w celu wsparcia w rozwoju osobistym, w bieżących wyzwaniach.

Inwestycja:

  • Konsultacja rodzicielska: 300 zł (60-80 min)

Indywidualna sesja młodzieżowa:

  • 60 minut: 250 zł
  • 60 minut: 220zł (*w pakiecie)

Sesje prowadzone są stacjonarnie w Warszawie lub online.

*Przy zakupie pakietu 6 spotkań, koszt jednej sesji wynosi 220 zł. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach.

Umów się na konsultację:

Zadzwoń:
Napisz e-mail:
Przejdź do formularza:
Scroll to Top