ul. Promyka 3/1, 01-604 Warszawa
+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

O mnie

Pełne satysfakcji i jakościowo dobre życie polega na tym, żeby dzięki wiedzy o sobie znaleźć swoją własną i indywidualną drogę do jego realizacji.

Nazywam się Anna Gaworska

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, konsultantką Psychobiologii, terapeutką ustawień systemowych B. Hellingera. Zawodowo robię wiele rzeczy. Taka moja natura. Niespokojna i poszukująca – sensu, inspiracji, spełnienia we wszystkim co robię. Powtarzalność i robienie wciąż tego samego nie jest dla mnie. Wybieram to co może sprawić mi radość i przyczynić się do mojego rozwoju. Angażuję się w projekty, które mają sens. Wszystkie drogi w moim życiu skierowały mnie ku pracy z drugim człowiekiem i jego wewnętrznym światem. Zapraszam na sesje indywidualne, warsztaty, kręgi rozwojowe.

CO ROBIĘ ZAWODOWO?

                                                                                                       

  • Prowadzę konsultacje, sesje Psychobiologii, coaching oraz warsztaty z umiejętności miękkich dla klientów indywidualnych oraz firm. Przez kilka lat pracowałam w biznesie realizując wiele ciekawych projektów.
  • Teraz moja główna specjalizacja i zamiłowanie to psychosomatyka, psychobiologia, praca z emocjami, komunikacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem i jego objawami a także efektywność osobista (życiowa).
  • Prowadzę również konsultacje rodzicielskie w obszarze budowania właściwej więzi z dzieckiem oraz komunikacji. Pomagam rodzicom zrozumieć ich dzieci. A młodzieży pomagam ogarniać ich wewnętrzny świat i zrozumieć świat dorosłych.

To co spaja wszystkie te obszary ze sobą to moje zamiłowanie do analizy ludzkich zachowań i umiejętne wyciąganie wniosków oraz intuicja zawodowa. W pracy z człowiekiem najbliższe jest mi podejście holistyczne. Dopasowuję metodę do człowiek a nie człowieka do metody.

               

MOJA EDUKACJA

W CZYM MOGĘ TOBIE POMÓC

Czujesz, że stoisz w miejscu? Masz wrażenie, że zrobiłaś/eś już wszystko i nic się nie zmienia?

  • To w jaki sposób postrzegasz rzeczywistość wpływa na to jaka ona dla Ciebie jest. Pomagam w zmianie sposobu myślenia. W prostowaniu myśli i kierowaniu je na właściwe tory. W diagnozowaniu mechanizmów i nawykowych zachowań, które wpływają na życie i jego jakość. W pracy opieram się na modelu funkcjonowania wg. Piramidy Diltsa, Poziomów Świadomości D. Havkinsa, podejściu systemowym, koncepcji Psychobiologii. O trudnych sprawach mówię w taki sposób, żeby Ci się chciało do nich sięgnąć i je uzdrowić.
  • Inspiruję i mobilizuję do dokonania zmian w życiu. Wierzę, że jak w środku jest spokój to wszystko to co zewnętrzne ułoży się samoistnie, bez przymusu, bez konieczności i niepotrzebnego wydatkowania swojej energii. Dzięki własnym zmianom oraz doświadczeniom życiowym, potrafię dostrzec i wskazać rozwiązania, dzięki którym możesz osiągnąć swój cel.