+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

O mnie


PEŁNE SATYSFAKCJI I JAKOŚCIOWO DOBRE ŻYCIE POLEGA NA TYM, ŻEBY DZIĘKI WIEDZY O SOBIE ZNALEŹĆ SWOJĄ WŁASNĄ, INDYWIDUALNĄ DROGĘ DO JEGO REALIZACJI.

 

 

Nazywam się Anna Gaworska

Jestem certyfikowanym coachem, trenerką umiejętności miękkich, konsultantką Psychobiologii, terapeutką ustawień systemowych B. Hellingera. Obecnie studiuję psychologię. Prowadzę również zajęcia Pilates. Zawodowo robię wiele rzeczy. Taka moja natura. Niespokojna i poszukująca – sensu, inspiracji, spełnienia we wszystkim co robię. Powtarzalność i robienie wciąż tego samego nie jest dla mnie. Wybieram to co może sprawić mi radość i przyczynić się do mojego rozwoju. Angażuję się w projekty, które mają sens. Wszystkie drogi w moim życiu skierowały mnie ku pracy z drugim człowiekiem i jego wewnętrznym światem. Zapraszam na sesje indywidualne, warsztaty, kręgi rozwojowe.

 

CO ROBIĘ ZAWODOWO?

Prowadzę sesje indywidualne podczas których łączę wiedzę z psychologii, psychobiologii, podejścia systemowego, oraz warsztaty z umiejętności miękkich dla klientów indywidualnych oraz firm. Przez kilka lat pracowałam w biznesie realizując wiele ciekawych projektów.


Moja główna specjalizacja i zamiłowanie to psychosomatyka, psychobiologia, praca z emocjami, komunikacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem i jego objawami a także efektywność osobista (życiowa).


Prowadzę również konsultacje rodzicielskie w obszarze budowania właściwej więzi z dzieckiem oraz komunikacji. Pomagam rodzicom zrozumieć ich dzieci. A młodzieży pomagam ogarniać ich własny wewnętrzny świat i zrozumieć świat dorosłych

 

W CZYM MOGĘ TOBIE POMÓC?

Czujesz, że stoisz w miejscu? Masz wrażenie, że zrobiłaś/eś już wszystko i nic się nie zmienia?

To w jaki sposób postrzegasz rzeczywistość wpływa na to jaka ona dla Ciebie jest. Pomagam w zmianie sposobu myślenia. W prostowaniu myśli i kierowaniu je na właściwe tory. W diagnozowaniu mechanizmów i nawykowych zachowań, które wpływają na życie i jego jakość. W pracy opieram się na modelu funkcjonowania wg. Piramidy Diltsa, Poziomów Świadomości D. Havkinsa, podejściu systemowym, koncepcji psychobiologii. O trudnych sprawach mówię w taki sposób, żeby Ci się chciało do nich sięgnąć i je uzdrowić.

Inspiruję i mobilizuję do dokonania zmian w życiu. Wierzę, że jak w środku jest spokój to wszystko to co zewnętrzne ułoży się samoistnie, bez przymusu, bez konieczności i niepotrzebnego wydatkowania swojej energii. Dzięki własnym zmianom oraz doświadczeniom życiowym, potrafię dostrzec i wskazać rozwiązania, dzięki którym możesz osiągnąć swój cel.