Sesje indywidualne

Coaching personalny – indywidualne sesje dla dorosłych

Rozwijaj swoje umiejętności i osiągaj osobiste cele poprzez spersonalizowane sesje indywidualne. Coaching personalny pomoże Ci zidentyfikować i pokonać wyzwania, zwiększając Twoją efektywność w życiu osobistym i zawodowym.

Czym są sesje indywidualne?

Podczas spotkań indywidualnych z uważnością i szacunkiem do Twoich historii, dotykamy Twojego wewnętrznego świata. Moim celem jest pokazać Ci zależności między działaniem a rezultatami, między emocjami a informacjami, które wysyła ciało. Podczas spotkania korzystam z intuicji i wiedzy, którą zdobywałam przez lata. Łączę wiedzę psychologiczną z psychobiologią, która nauczyła mnie zauważać ścisłe połączenie emocji z psychiką i duchową sferą naszego życia. To narzędzie do zmiany postrzegania życia, zrozumienia doświadczeń życiowych, uzdrawiania emocjonalnych przeżyć i poszerzania swojej świadomości.

Sesje prowadzone są stacjonarnie w Warszawie lub online.

Dla kogo są te sesje?

Sesje indywidualne są skierowane do dorosłych, którzy chcą pracować nad swoim rozwojem osobistym, poprawić swoje relacje czy efektywność życiową zarówno zawodowo jak i prywatnie. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku tej drogi, czy przychodzisz przez zmiany, nasze sesje dostarczą Ci narzędzi potrzebnych do swojego osobistego sukcesu.

Rozwój osobisty:

Pomagam odkryć Twoje wewnętrzne siły i zasoby, które umożliwią Ci realizację osobistych aspiracji.

Zarządzanie stresem:

Nauczysz się skutecznych technik radzenia sobie ze stresem, co poprawi Twoje zdrowie i samopoczucie.

Komunikacja:

Rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne, które są niezbędne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak przebiegają sesje indywidualne?

Zrozum proces i przygotuj się na transformację

Każda sesja indywidualna jest starannie przygotowana, aby odpowiadać na specyficzne potrzeby i cele klienta. Proces coachingowy składa się z kilku etapów, które są dostosowane do Twojej sytuacji życiowej i zawodowej, gwarantując maksymalną efektywność współpracy.

Sesja diagnostyczna

Sesje które prowadzę są holistyczne. W procesie nie trzymam się jednego nurtu. Często pierwsze spotkanie zaczynam od sesji diagnostycznej, która jest poznaniem Twojej mapy.

Planowanie celów

Kolejne sesje to kontynuacja procesu podczas którego korzystam z narzędzi dopasowanych do Ciebie. Celem jest wyznaczenie sobie miejsca, do którego chcesz dotrzeć w pracy nad sobą.

Praca nad zmianami

Uwalnianie blokad emocjonalnych, pracę nad przekonaniami, pogłębianie świadomości i rozumienia siebie, „prostowanie” myśli na swój temat, ukazywanie innej niż dotychczasowa – perspektywy problemu. Innymi słowy prowadzę Cię przez meandry Twojego wnętrza. Korzystam z wizualizacji, rozmowy, medytacji. Dopasowuję metodę do Ciebie a nie Ciebie do metody.

Jeśli czujesz, że taka praca jest dla Ciebie to pamiętaj proszę o bardzo ważnej rzeczy. Tak jak nie można najeść się na zapas tak i jedną sesją nie załatwisz wszystkiego. Bardzo ważna jest tu motywacja do działania (chcę) i determinacja w drodze do celu (robię). Warto kontynuować proces przez kilka sesji jeśli Twoim celem jest zmiana.

Umów się na spotkanie

Każda sesja indywidualna jest starannie przygotowana, aby odpowiadać na specyficzne potrzeby i cele klienta. Proces coachingowy składa się z kilku etapów, które są dostosowane do Twojej sytuacji życiowej i zawodowej, gwarantując maksymalną efektywność współpracy.

Tematy do pracy

Problemy ze zdrowiem – choroba jako punkt wyjścia do pracy z emocjonalnym podłożem jej powstania.

Finanse – problemy w finansach, zatrzymania, blokady.

Rodzina – relacje rodzinne, konflikty.

Relacje i związki – konflikty związkach, trudności z wejściem w relacje.

Rezultaty sesji indywidualnych

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że rezultat zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania i otwartości.

Proces jest głęboki. Dotykamy emocji, tematów, które mogą być dla Ciebie trudne.

Tempo zmian i ich jakość zależna jest więc od tego na ile masz gotowość by wprowadzić w swoje życie zmiany.

Inwestycja:

  • 60 minut: 250 zł
  • 90 minut: 300 zł

Sesje prowadzone są stacjonarnie w Warszawie lub online.

Referencje

Opinie klientów

Co o sesjach indywidualnych dla dorosłych mówią na mieście

Umów się na konsultację:

Zadzwoń:
Napisz e-mail:
Przejdź do formularza:
Scroll to Top