+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

Coaching i mentoring młodzieży

Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że posiadam umiejętność nawiązania autentycznego kontaktu z dziećmi i nastolatkami. To powoduje, że bardzo szybko potrafię zbudować z nimi relacje oparte na zaufaniu, szacunku i … poczuciu humoru! Wszystkiego uczę się właśnie od nich. One są dla mnie lustrem. Poznaję je wchodząc w ich świat. Dzięki temu tworzy się między nami bardzo dobra energia do współpracy.


JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA

Zazwyczaj zaczynam od konsultacji, na którą zapraszam rodziców. Konsultacje rodzicielskie to spotkania podczas których przyglądamy się Twoim/Waszym relacjom z dzieckiem. Spotkania trwają 1,5 h, odbywają się stacjonarnie w Centrum Warszawy lub online. W zakresie konsultacji znajduje się: omówienie bieżących wyzwań, budowanie świadomej relacji z dzieckiem, poprawa jakości w komunikowaniu się z dzieckiem, zrozumienie zachowań i postaw dziecka, zrozumienie swoich zachowań w stosunku do dziecka.

Na drugie spotkanie zapraszam nastolatka. Spotkanie ma również formę konsultacji. Sprawdzamy oboje gotowość i chęć do wspólnej pracy. Opowiadam również o tym, jak ja pracuję. Ustalamy cele na kolejne sesje. Ustalamy pracę najczęściej na 6 spotkań (coachingowo – psychoedukacyjnych) zaplanowanych co dwa tygodnie, z możliwością kontynuowania. Tematy wokół których się poruszamy: budowanie i wzmacnianie poczucia własnej wartości, poczucie wpływu i odpowiedzialności, kontakt ze swoimi emocjami i umiejętność radzenia sobie z nimi, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, komunikowanie się ze sobą i z innymi, uważne słuchanie, wzmacnianie asertywnych postaw.

INWESTYCJA

Konsultacja rodzicielska: 300 zł (90 min)

Indywidualna sesja młodzieżowa: 250 zł (60 min) || 200 zł (60 min) jeśli w pakiecie*

*Przy zakupie pakietu 6 spotkań, koszt jednej sesji wynosi 200 zł. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach.