+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

Sesje indywidualne


SESJA INDYWIDUALNA

Podczas spotkań indywidualnych z uważnością i szacunkiem do Twoich historii, dotykamy Twojego wewnętrznego świata. Moim celem jest pokazać Ci zależności między działaniem a rezultatami, między emocjami a informacjami, które wysyła ciało. Podczas spotkania korzystam z intuicji i wiedzy, którą zdobywałam przez lata. Łączę wiedzę psychologiczną z psychobiologią, która nauczyła mnie zauważać ścisłe połączenie emocji z psychiką i duchową sferą naszego życia. To narzędzie do zmiany postrzegania życia, zrozumienia doświadczeń życiowych, uzdrawiania emocjonalnych przeżyć i poszerzania swojej świadomości.

PRZEBIEG SESJI

1/ Sesje które prowadzę są holistyczne. W procesie nie trzymam się jednego nurtu. Często pierwsze spotkanie zaczynam od sesji diagnostycznej, która jest poznaniem Twojej mapy.

2/ Kolejne sesje to kontynuacja procesu podczas którego korzystam z narzędzi dopasowanych do Ciebie. Celem jest wyznaczenie sobie miejsca, do którego chcesz dotrzeć w pracy nad sobą poprzez uwalnianie blokad emocjonalnych, pracę nad przekonaniami, pogłębianie świadomości i rozumienia siebie, „prostowanie” myśli na swój temat, ukazywanie innej niż dotychczasowa – perspektywy problemu. Innymi słowy prowadzę Cię przez meandry Twojego wnętrza. Korzystam z wizualizacji, rozmowy, medytacji. Dopasowuję metodę do Ciebie a nie Ciebie do metody.


Jeśli czujesz, że taka praca jest dla Ciebie to pamiętaj proszę o bardzo ważnej rzeczy. Tak jak nie można najeść się na zapas tak i jedną sesją nie załatwisz wszystkiego. Bardzo ważna jest tu motywacja do działania (chcę) i determinacja w drodze do celu (robię). Warto kontynuować proces przez kilka sesji jeśli Twoim celem jest zmiana.


TEMATY DO PRACY NA SESJI

Problemy ze zdrowiem (choroba jako punkt wyjścia do pracy z emocjonalnym podłożem jej powstania)

Finanse (problemy w finansach, zatrzymania, blokady)

Rodzina (relacje rodzinne, konflikty)

Relacje i związki (konflikty związkach, trudności z wejściem w relacje)

REZULTATY

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że rezultat zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania i otwartości. Proces jest głęboki. Dotykamy emocji, tematów, które mogą być dla Ciebie trudne. Tempo zmian i ich jakość zależna jest więc od tego na ile masz gotowość by wprowadzić w swoje życie zmiany.

CO MÓWIĄ NA MIEŚCIE

Ewelina: „Kiedy z osoby mogącej wszystko, z osoby chcącej więcej doszłam nie do ściany a do muru, kiedy już nic nie działało, a z dnia na dzień chciało mi się mniej i mniej, kiedy z dnia na dzień widziałam coraz mniej sensu robienia czegokolwiek, bo każde moje działanie kosztowało mnie coraz więcej siły i zdrowia, a przynosiło coraz mniej efektów aż wreszcie efekt był zupełnie odwrotny od zamierzeń, spotkałam JĄ – ANIĘ – mój Drogowskaz. Dała mi poczucie, że nie jest źle, że to jak się czuję i to gdzie się znajduję jest przejściowe, że jeśli chcę to mogę ruszyć dalej, wejść na ścieżkę którą chcę iść, a nie tą którą muszę. Poczucie to zrodziło się już po chwili rozpoczęcia spotkania. I co najważniejsze: pomogła mi odnaleźć wiarę w siebie, nadzieję na lepsze dzisiaj, jutro, pojutrze a to czego potrzebuję i do czego chcę dążyć mogę osiągnąć JA, nie ktoś inny, ale Ja.

Ela: Ania – niezwykła intuicja, imponująca wiedza, cudowna bezpośredniość i autentyczność. Cokolwiek potrzebujesz zobaczyć albo uzdrowić trafiłeś doskonale! Polecam całym sercem i duszą.

Ilona: „Ania to taki człowiek, który mówi „spadaj!” (tudzież bardziej po polsku :)) a Ty już cieszysz się na zbliżającą się podróż! Potrafi pomóc w otwieraniu tych wszystkich zakłódkowanych zakamarków duszy, rozjaśnia zamglony obraz i nie siłuje się z żywiołami. Jak zaczynasz tonąć w oceanie – ona nie rzuci Ci koła ratunkowego! Ona nauczy Cię w nim pływać!

Sylwia: Warto znać kogoś kto pomoże wstać gdy się upada. Ania ma tą moc (wiedzę, umiejętności i predyspozycje) żeby pomóc układać myśli na właściwe tory. Warto zaufać temu co przekazuje, warto ją znać.


FORMA PRACY

Spotkania stacjonarne w Warszawie lub online.

INWESTYCJA

300 zł / 60 minut