ul. Promyka 3/1, 01-604 Warszawa
+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

Sesje Psychobiologii

Rozwój to dla mnie podróż. Najlepsza z możliwych. Nie znam bardziej satysfakcjonującej ale też bardziej wymagającej niż ta, która jest podróżą przez siebie. Zapraszam Cię do rozpoczęcia swojej własnej wyprawy. To co mogę i chcę Ci obiecać, to to, że naprawdę warto. Na drodze tej poznasz swój potencjał. Zdobędziesz metody i narzędzia, które możesz wykorzystać do realizacji wszystkich swoich celów życiowych.

CZYM JEST PSYCHOBIOLOGIA

Najprościej rzecz ujmując, psychobiologia to połączenie emocji z psychiką i duchowością. To poszukiwanie emocjonalnych przyczyn powstawania problemów zdrowotnych oraz każdych życiowych trudności. To wiedza złożona, w której zakres wchodzi wielopoziomowe rozumienie swojego życia i rządzących nim praw. Zgodnie z koncepcją Psychobiologii wg. dr Marzanny Radziszewskiej, u której zdobywałam wiedzę – składa się ona z dwóch filarów. Pierwszy dotyczy wiedzy z zakresu Nowej Medycyny Germańskiej dr Ryke Hamera, rozwijanej później przez wielu m.in Gerarda Atiasa czy Roberto Barnai. Dr Hamer stworzył podwaliny pod pracę z biologicznym konfliktem pojawiającym się jako przyczyna naszych emocjonalnych doświadczeń. Dodatkowo filar ten zawiera potwierdzoną naukowo wiedzę z zakresu zmian ekspresji genów pod wpływem przeżywanych uczuć i emocji. Natomiast drugi filar zawiera koncepcję dr D. Havkinsa – twórcę Mapy Świadomości, która zakłada że to w jaki sposób doświadczamy i rozumiemy rzeczywistość jest zależne od poziomu naszej świadomości.

Reasumując – psychobiologia to wielowymiarowe biologiczne, emocjonalne i duchowe narzędzie do zmiany postrzegania swojego życia, zrozumienia doświadczeń życiowych, uzdrawiania emocjonalnych przeżyć i poszerzania swojej świadomości.

PRZEBIEG SESJI

Sesje które prowadzę są holistyczne. W procesie nie trzymam się jednego nurtu. Często pierwsze spotkanie zaczynam od sesji Psychobiologii, która daje szczegółowy wgląd w dynamikę problemu, z którym przychodzisz. To taki przegląd plecaka przed wyruszeniem w podróż. Psychobiologia dotyka takich obszarów jak projekt – cel, przekaz transgeneracyjny, własne doświadczenia. Kolejne spotkania to kontynuacja procesu podczas którego korzystam z narzędzi dopasowanych do Ciebie. Jest to uwalnianie blokad emocjonalnych, pogłębianie świadomości i rozumienia siebie, „prostowanie” myśli na swój temat, ukazywanie innej niż dotychczasowa – perspektywy problemu. Innymi słowy prowadzę Cię przez meandry Twojego wnętrza. Korzystam z wizualizacji, rozmowy, medytacji. Dopasowuję metodę do Ciebie a nie Ciebie do metody.
Jeśli czujesz, że taka praca jest dla Ciebie to pamiętaj proszę o bardzo ważnej rzeczy. Tak jak nie można najeść się na zapas tak i jedną sesją nie załatwisz wszystkiego. Bardzo ważna jest tu motywacja do działania (chcę) i determinacja w drodze do celu (robię). Warto kontynuować proces przez kilka sesji jeśli Twoim celem jest prawdziwa zmiana.

Więcej o tym czym jest psychobiologia dowiesz się mojego wpisu tutaj.

Z CZYM MOŻESZ PRACOWAĆ NA SESJI?

  • Problemy ze zdrowiem (choroba jako punkt wyjścia do pracy z emocjonalnym podłożem jej powstania)
  • Finanse (problemy w finansach, zatrzymania, blokady)
  • Rodzina (relacje rodzinne, konflikty)
  • Relacje i związki (konflikty związkach, trudności z wejściem w relacje)

REZULTATY

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że rezultat zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania i otwartości. Proces jest głęboki. Dotykamy emocji, tematów, które mogą być dla Ciebie trudne. Tempo zmian i ich jakość zależna jest więc od tego na ile masz gotowość by wprowadzić w swoje życie zmiany. Jeśli zmienisz wnętrze, to co zewnętrzne samo się ułoży. Co może się zmienić?

  • Wgląd w siebie, poszerzenie wiedzy na temat przyczyn problemów i zmiana sposobu działania.
  • Większy spokój wewnętrzny.
  • Zwiększenie dostępu do swoich emocji.
  • Wypracowanie potencjalnych rozwiązań.
  • Zwiększenie motywacji do dokonania realnych zmian.

CO MÓWIĄ NA MIEŚCIE

Ewelina: „Kiedy z osoby mogącej wszystko, z osoby chcącej więcej doszłam nie do ściany a do muru, kiedy już nic nie działało, a z dnia na dzień chciało mi się mniej i mniej, kiedy z dnia na dzień widziałam coraz mniej sensu robienia czegokolwiek, bo każde moje działanie kosztowało mnie coraz więcej siły i zdrowia, a przynosiło coraz mniej efektów aż wreszcie efekt był zupełnie odwrotny od zamierzeń, spotkałam JĄ – ANIĘ – mój Drogowskaz. Dała mi poczucie, że nie jest źle, że to jak się czuję i to gdzie się znajduję jest przejściowe, że jeśli chcę to mogę ruszyć dalej, wejść na ścieżkę którą chcę iść, a nie tą którą muszę. Poczucie to zrodziło się już po chwili rozpoczęcia spotkania. I co najważniejsze: pomogła mi odnaleźć wiarę w siebie, nadzieję na lepsze dzisiaj, jutro, pojutrze a to czego potrzebuję i do czego chcę dążyć mogę osiągnąć JA, nie ktoś inny, ale Ja.

Ela: Ania – niezwykła intuicja, imponująca wiedza, cudowna bezpośredniość i autentyczność. Cokolwiek potrzebujesz zobaczyć albo uzdrowić trafiłeś doskonale! Polecam całym sercem i duszą.

Ilona: „Ania to taki człowiek, który mówi „spadaj!” (tudzież bardziej po polsku :)) a Ty już cieszysz się na zbliżającą się podróż! Potrafi pomóc w otwieraniu tych wszystkich zakłódkowanych zakamarków duszy, rozjaśnia zamglony obraz i nie siłuje się z żywiołami. Jak zaczynasz tonąć w oceanie – ona nie rzuci Ci koła ratunkowego! Ona nauczy Cię w nim pływać!

Sylwia: Warto znać kogoś kto pomoże wstać gdy się upada. Ania ma tą moc (wiedzę, umiejętności i predyspozycje) żeby pomóc układać myśli na właściwe tory. Warto zaufać temu co przekazuje, warto ją znać.


INWESTYCJA

Koszt sesji online: 300 zł. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie pakietu 6 spotkań zapłacisz 1700 zł.

Koszt sesji stacjonarnej: 330 zł. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie pakietu 6 spotkań zapłacisz 1880 zł.

Polecam pakiet w celu zachowania ciągłości procesu.

Czas trwania sesji: pierwsza sesja trwa 1 h.