+48 509 344 489
kontakt@annagaworska.pl

Ciało i ruch

Twoje ciało to Twoja świątynia.

Sport i aktywny tryb życia jest moją pasją. Stanowi on nieodłączny element mojego życia. Od kilku lat trwa moja przygoda z Pilatesem oraz innymi formami pracy z ciałem. Wykorzystuję również elementy jogi, stretchingu, świadomej pracy z oddechem oraz relaksacją. Doskonale wpisują się one w koncepcję zajęć, w których połączyłam różne metody – uzyskując efekt wewnętrznej równowagi całego ciała.


GDZIE SIĘ TEGO UCZYŁAM?

  • W 2017 ukończyłam szkolenie Core Stability organizowane przez szkołę ProFi.
  • W 2017 roku ukończyłam szkolenie Medical Pilates organizowany przez Star Studio Pilates Agata Grzebiela – Correia.
  • W 2016 roku ukończyłam certyfikowane warsztaty stretchingu powięzi organizowane przez szkołę Open Mind.
  • W 2015 roku ukończyłam dwutygodniowe odosobnienie Retreats with yoga and meditation Haa International Course Center w Szwecji.
  • W 2013 roku ukończyłam certyfikowany kurs rekreacji ruchowej ze specjalnością Pilates w Polskiej Akademii Sportu.

JAK PROWADZĘ ZAJĘCIA?

Podczas zajęć wykorzystuję metodę Pilates, elementy jogi, Animal Flow jak również głębokie powięziowe rozciąganie. Ćwiczenia te wzmacniają oraz poprawiają kondycję całego ciała. Pracują mięśnie głębokie, które w bardzo dużym stopniu odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy. Wzmocnienie od wewnątrz wpływa na siłę tego co jest widoczne na zewnątrz. Każdy ruch ciała jest przemyślany. Pomaga poznać swoje ciało, nawiązać ze sobą bliższy kontakt, nabrać większej świadomości oraz wzmocnić pewność siebie. Znacząca praca następuje również na poziomie umysłu, który ma za zadanie wspierać ciało.

OFERTA DLA FIRM

Jeśli chcesz, by zajęcia odbywały się w Twojej firmie skontaktuj się ze mną. Ofertę dopasowuję do indywidualnych potrzeb organizacji. Proponuję:

  • Zajęcia Pilates, stretching
  • Techniki relaksacyjne
  • Warsztaty redukcji stresu

OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Jeśli jesteś zainteresowana/y zajęciami Pilates zapraszam do grupy onlinem na której przypominam o nadchodzących zajęciach. Zapraszam również na treningi indywidualne oraz wyjazdy pilates w rytmie slow.

INWESTYCJA

Zajęcia grupowe online: 30 zł/h/os

Zajęcia indywidualne w gabinecie na Mokotowie: 140 zł/h

Zajęcia dla firm: ofertę przygotowywuję indywidualne